Hotel Qubus Hotel Wrocław StarStarStarStar

Adres: ul. Św. Marii Magdaleny 2, Wrocław


Hotel Qubus Hotel Wrocław Hotel Qubus Hotel Wrocław Hotel Qubus Hotel Wrocław Hotel Qubus Hotel Wrocław

  Położenie

QUBUS HOTEL Wrocław położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku. Ten czterogwiazdkowy hotel zadowoli z pewnością nawet najbardziej wymagających Gości, a jego atrakcyjna lokalizacja umożliwi łatwy dostęp do zabytków Wrocławia oraz najważniejszych urzędów i instytucji miasta. W klimatyzowanej restauracji "Maria Magdalena" można delektować się smakiem potraw z różnych zakątków świata i aromatem niepowtarzalnych kaw. Do dyspozycji gości jest również fitness centrum, gdzie można korzystać z siłowni, sauny, jacuzzi i basenu.

  Położenie

  Zakwaterowanie

Hotel jest w pełni klimatyzowany i dysponuje 83 pokojami: jedno i dwuosobowymi oraz apartamentami. Łączna liczba miejsc noclegowych wynosi 134. Standardowe wyposażenie naszych pokoi obejmuje: telefon, TV- SAT, radio, mini-bar, podłączenie do Internetu. Cały obiekt jest w pełni klimatyzowany. Hotel jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Wydzielone są również piętra dla osób palących i niepalących. W pokojach dwuosobowych można zdecydować się na łóżka pojedyncze lub małżeńskie. Łazienki w pokojach wyposażone są - w zależności od standardu - w wanny lub kabiny prysznicowe.

Ilość pokoi wg typów:
32 pokoje jednoosobowe, 28 pokoi dwuosobowych, 16 pokoi dwuosobowych de luxe, 4 pokoje typu superior, 4 apartamenty "Junior" - jest to połączenie superiora oraz pokoju jednoosobowego, 1 apartament "Lux", 1 apartament "Executive", 1 apartament "Prezydencki"

  Wyposażenie

Swoim Gościom hotel proponuje relaks w fitness center, gdzie można korzystać z siłowni, sauny, jacuzzi i basenu. Na życzenie organizowane jest również zwiedzanie Wrocławia, przejażdżki dorożką, wyjazdy plenerowe. Hotel dokonuje rezerwacji miejsc w kinach, operze, teatrze.
Usługi dodatkowe
Centrum Biznesu - profesjonalnie przygotowane miejsce do pracy, m.in.: komputer, faks, skaner, drukarka, niszczarka dokumentów, 170 tytułów prasy z całego świata, sejf hotelowy, pranie i prasowanie, parking strzeżony, obsługa bankietów i imprez.

  Wyżywienie

W klimatyzowanej restauracji Qubus Hotel jego Goście mogą delektować się smakiem potraw z różnych zakątków świata i aromatem niepowtarzalnych kaw. Śniadania serwowane w formie stołu szwedzkiego czekają na Gości od poniedziałku do niedzieli w godz. 7.00 - 11.00. Pożywny posiłek to udany start w nowy dzień. Serwowane w restauracji potrawy przygotowywane są według sprawdzonych receptur, zgodnie z kanonami sztuki kulinarnej. Tak bogata oferta gastronomiczna naszego hotelu spełni oczekiwania najbardziej wymagających smakoszy. Naszym Gościom oferujemy również profesjonalne usługi bankietowe. Po posiłku można skorzystać z Drink Baru serwującego bogatą ofertę win, alkoholi i drinków. Miłym zaskoczeniem dla podniebienia będzie kawa przygotowana na wiele sposobów.
Ilość miejsc:
Restauracja - 94, Drink Bar - 30
Śniadanie w formie bogatego bufetu szwedzkiego o bardzo szerokim wyborze potraw i dodatków. Koszt śniadania wynosi 17 EUR.

  Możliwości Konferencyjne

Hotel posiada dwie klimatyzowane sale konferencyjne, mogące pomieścić do 40 osób każda, wyposażone w profesjonalny sprzęt audiowizualny i projekcyjny. Wzajemne usytuowanie sal oraz system ruchomych, dźwiękoszczelnych ścian umożliwia dowolne łączenie ich ze sobą, celem uzyskania żądanej powierzchni konferencyjnej.
Do dyspozycji Gości oddano również wysokiej klasy sprzęt audiowizualny i projekcyjny (m.in.: projektor multimedialny, magnetowid, rzutniki folii i slajdów, odtwarzacz DVD, kamerę cyfrową, kserokopiarkę, system automatycznego zaciemniania sal).

Hotel umożliwia organizowanie imprez o różnym charakterze i wielkości. Na życzenie organizujemy przerwy kawowe, poczęstunki, lunche i obiady.