Hotel Belvedere StarStarStarStar

Adres: ul. Droga do Białego 3, Zakopane


Hotel Belvedere Hotel Belvedere Hotel Belvedere Hotel Belvedere

  Położenie

Luksusowy czterogwiazdkowy hotel Belvedere położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie Tatrzańskiego Parku Narodowego, przy jednej z najpiękniejszych dolin tatrzańskich – Dolinie Białego. Spacer do centrum Zakopanego zajmuje około 10 minut. Takie położenie hotelu gwarantuje relaks i wypoczynek.
Zakopane i okolice to miejsca z urzekającymi krajobrazami. Pełne bujnej, nieskażonej przyrody. Miasto odgrodzone przez wieki nieprzebytymi lasami zachowało, tak jak i cały region, unikalną architekturę drewnianą i żywy folklor.

  Położenie

  Zakwaterowanie

Hotel Spa w Zakopanem dysponuje 175 pokojami i apartamentami. Goście otrzymują możliwość wyboru pomiędzy klasycznymi, eleganckimi wnętrzami nawiązującymi do estetyki dwudziestolecia międzywojennego a pomieszczeniami o stylistyce odwołującej się do architektury regionu. Każdy pokój posiada prywatny sejf, mini bar, telefon z bezpośrednią linią zewnętrzną, radio z budzikiem, TV sat. W łazience: prysznic, elektryczny podgrzewacz do ręczników, suszarka do włosów, podgrzewana podłoga.

  Wyposażenie

Centrum wodne jest przestronne i urokliwe. Basen jest duży, ma 20m długości, wyposażony jest w urządzenia do hydromasażu i przypomina błękitne jezioro wśród skał. Można przepłynąć tam pod wodospadem i podziwiać kolorowe, egzotyczne ryby, które pływają w naściennych akwariach. Centrum termalne znajduje się tuż obok centrum wodnego. Jest to bardzo wygodne, bo często goście chcą po ochłodzeniu się w basenie odwiedzić na parę minut jedną z saun. W obiekcie znajduje się również podziemny parking.
Zapraszamy wszystkich do przyjazdu z psami.
Hotel jest przystosowany dla ludzi niepełnosprawnych.

  Wyżywienie

Restauracja Ziemiańska: Przedwojenna elegancja przywołująca magiczny klimat lokali lat dwudziestych... Poczujecie tu Państwo atmosferę epoki, kiedy do Zakopanego zjeżdżali artyści, politycy, intelektualiści, naukowcy – kiedy Zakopane było mekką ludzi kultury. Restauracja Pod Aniołem: Urządzona na wzór góralskiej izby - stoły i ławy z jasnego drewna, na ławach miękkie poduchy, na kominku ludowe figurki aniołów, błękitne dekoracje. Na stołach przysmaki gór świata zamienione w dzieła sztuki. Restauracja połączona jest z dużym drewnianym tarasem widokowym, z którego rozpościera się wyjątkowa panorama Tatr. Kawiarnia Wiedeńska: Wnętrze kawiarni doskonale oddaje charakter gościnnego salonu w wiedeńskim stylu i prawdziwie domową atmosferę. Cechą wyróżniającą kawiarnię jest znakomity asortyment kaw i herbat, a także szeroki wybór deserów, przygotowywanych według sprawdzonych, tradycyjnych receptur. U-Boot Bar: To nowoczesny bar oferujący – obok bogatego wyboru drinków – szereg atrakcji, dzięki którym rozrywka przenosi się w zupełnie inny, nowy wymiar.

  Możliwości Konferencyjne

Hotel Belvedere w Zakopanem – idealne miejsce na konferencje, kongresy, szkolenia, zjazdy, szkolenia w górach...
Do dyspozycji mamy 8 nowocześnie wyposażonych, klimatyzowanych sal konferencyjnych, które mieszczą do 320 osób, a także całodobowe Business Center.