Hotel Czarny Potok  StarStarStar

Adres: ul. Tetmajera 20, Zakopane


Hotel Czarny Potok Hotel Czarny Potok Hotel Czarny Potok Hotel Czarny Potok

  Położenie

Czarny Potok to luksusowy hotel nawiązujący do stylu regionalnego. Położony nad Czarnym Potokiem, w odległości 5 minut od ulicy Krupówki. Otoczony jest ogrodem z zadaszonym miejscem na wieczorne spotkania przy grillu. W hotelu znajduje się przytulny salon z kominkiem, w którym można wypić kawę czy drinka.

  Położenie

  Zakwaterowanie

Hotel oferuje miejsca w 32 pokojach z łazienkami. W każdym pokoju jest mini bar, TV satelitarna, radio, sejf, telefon. Większość pokoi posiada balkony z widokiem na góry.

W całym hotelu obowiązuje zakaz palenia.

  Wyposażenie

Hotel oferuje możliwość aktywnego spędzenia wolnego czasu na basenie lub wypoczynku w jacuzzi, saunach fińskiej i tureckiej, a spragnionym słonecznej energii - solarium najnowszej generacji "Ergoline - Open Sun". Hotel posiada parking strzeżony. Istnieje możliwość przyjazdu z psem.

  Wyżywienie

W stylowej jadalni serwujemy dla naszych gości śniadania w formie szwedzkiego stołu oraz obiadokolacje z wyborem dań z menu. Dodatkowo można zamówić posiłki dietetyczne lub wegetariańskie. W hotelu znajduje się również barek czynny całą dobę.

  Możliwości Konferencyjne

W hotelu znajduje się w nowocześnie wyposażona i klimatyzowana sala konferencyjna, przeznaczona dla 80 osób, z możliwością podziału na dwie mniejsze sale - dla odpowiednio 60 i 30 osób.