Hotel Litwor StarStarStarStarStar

Adres: ul. Krupówki 40, Zakopane


Hotel Litwor Hotel Litwor Hotel Litwor Hotel Litwor

  Położenie

Luksusowy, pięciogwiazdkowy Hotel Litwor, położony jest w samym centrum Zakopanego przy ul. Krupówki, tuż przy parku, co zapewnia ciszę i wypoczynek. Oddany do użytku w 1999 roku łączy w sobie elegancję, nowoczesność i luksus. Znana na całym świecie polska gościnność jest mottem przewodnim pracowników tego hotelu. Niezapomniana atmosfera i wysoko wykwalifikowany personel sprawią, że każdy Gość będzie chciał tu powrócić.

  Położenie

  Zakwaterowanie

Hotel oferuje: 5 apartamentów i 48 pokoi. Dla większych rodzin dostępne są pokoje typu "studio". Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację, mini bar, telefon, Tv Sat, Pay Tv, prywatny sejf a także radio z budzikiem. W łazienkach oprócz podgrzewanej podłogi znajduje się suszarka i podgrzewacz do ręczników. Większość pokoi posiada balkon z widokiem na Tatry. Pokoje na najwyższym poziomie, wykończone w naturalnym drewnie, zostały wyposażone w kominki, które tworzą niezapomniany klimat.

  Wyposażenie

Dla wygody i relaksu naszych Gości w hotelu znajduje się Centrum Fitness z basenem, zespołem saun, jaccuzi, siłownią Technogym i solarium, a także Instytut Kosmetyczny La Belle oferujący szeroki zakres zabiegów kosmetycznych. Restauracja Koneser i Lobby Bar zadowolą każdego amatora dobrej kuchni oraz wybornych drinków. Dla zmotoryzowanych Gości dostępny jest garaż podziemny i strzeżony parking. Na terenie całego hotelu działa bezprzewodowy dostęp do internetu, a dla osób bez własnego komputera istnieje możliwość skorzystania z usług Business Centre. W hotelu znajduje się zespół sal wielofunkcyjnych, mogących pełnić rozmaitą rolę w zależności od potrzeb.

  Wyżywienie

Dumą Hotelu jest Restauracja Koneser, gdzie serwowane są dania kuchni polskiej i europejskiej, do których polecamy wyselekcjonowany wybór win z całego świata. Zmieniające się, autorskie menu Szefa Kuchni, pozwala zaspokoić nawet najbardziej wybredne gusta. Przeszklona, drewniana weranda zapewnia niepowtarzalny klimat, a profesjonalna i dyskretna obsługa sprawia, że miejsce to jest idealne zarówno na prywatne i służbowe spotkania. W Lobby Bar można skosztować wybornej kawy i delektować się drinkami przyrządzonymi przez profesjonalnych barmanów.

  Możliwości Konferencyjne

Hotel dysponuje klimatyzowanymi salami wielofunkcyjnymi, przystosowanymi do organizacji wszelkiego rodzaju konferencji, seminariów, szkoleń, spotkań biznesowych i eventów. Pomieszczenia wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt techniczny i audiowizualny.