Hotele

 > 

Bezpieczeństwo rezerwacji

eCard S.A. - bezpieczne transakcje w internecie

Bezpieczeństwo płatności kartą kredytową:
www.eCard.pl
eCard - w zakresie obsługi kart kredytowych w systemie podpisaliśmy umowę z firmą eCard, największym w Polsce centrum autoryzacyjno - rozliczeniowym kart kredytowych. Terminal na stronie naszego serwisu łączy się bezpośrednio z serwerem eCard za pomocą szyfrowanego protokołu. Dzięki temu dane kart naszych klientów nie są dostępne nawet dla HotelBroker.pl, czyli są bezpieczniejsze niż w tradycyjnym sklepie.
Dlaczego eCard S.A. ?

Jakość i bezpieczeństwo

eCard S.A. oferuje nowoczesne rozwiązania w zakresie bezgotówkowego rozliczania transakcji finansowych, a w szczególności płatności on-line w internecie.

eCard S.A. to najwyższa jakość świadczonych usług, zgodnie z normami międzynarodowych organizacji płatniczych Visa, MasterCard oraz American Express. Spółka jest notowana na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, posiada kapitał zakładowy w wysokości 24 mln zł. i działa jako agent rozliczeniowy nadzorowany przez Prezesa Narodowego Banku Polskiego.

>> więcej o bezpieczeństwie transakcji internetowych

Indywidualne rozwiązania

Misją eCard S.A. jest dostarczanie rozwiązań w zakresie rozliczeń, które będą w stanie obsłużyć każdy schemat przyjęty przez naszego Klienta. Dzieki naszej elastyczności i indywidualnemu podejściu w gronie naszych Klientów znajdują się liderzy wielu branż tacy jak: PLL LOT, Merlin.pl, PKP Intercity, Polish Travel Quo Vadis, Polkomtel S.A., Netia S.A.,Travelplanet.pl, Agora S.A., PCK i wielu innych.

>> więcej o ofercie

Doświadczenie

eCard S.A. rozpoczęła swojądziałalność w 2000 r. Jej założycielami były spółki: BRE Bank S.A., Bank Zachodni WBK S.A. oraz ComputerLand S.A. Doświadczenie i ponad 90% udział w rynku predysponują do mówienia o Spółce jako o liderze.

>> więcej o historii eCard S.A.

eCard S.A. - Spółka Giełdowa

GW