Hotel Bartan StarStarStar

Adres: ul. Turystyczna 9A, Gdańsk


Hotel Bartan Hotel Bartan Hotel Bartan Hotel Bartan

  Położenie

Hotel Bartan to nowoczesny, elegancki hotel położony w nadmorskiej dzielnicy Gdańska, na malowniczej Wyspie Sobieszewskiej, 15 min. samochodem od gdańskiej Starówki. Usytuowany w spokojnym i zielonym otoczeniu, 800 m od piaszczystej plaży, w sąsiedztwie nadmorskich lasów, z bezpośrednim połączeniem autobusowym z centrum miasta. Niedaleko hotelu: strzeżone kąpielisko, trasy rowerowe, 2 rezerwaty przyrody z możliwością obserwacji rzadkich gatunków ptaków.

  Położenie

  Zakwaterowanie

30 komfortowych i gustownie urządzonych pokoi, w tym 3 apartamenty, łącznie 70 miejsc noclegowych. Każdy z pokoi wyposażony jest w: łazienkę z prysznicem i suszarką, TV-Sat, telefon, radio oraz stałe łącze internetowe. Część pokoi z balkonami. Z pokoi na ostatnim, trzecim piętrze, rozciąga się piękny widok na Wisłę i okolice Wyspy Sobieszewskiej. Dla Państwa wygody została zainstalowana nowoczesna winda.

  Wyposażenie

Recepcja z sejfem, restauracja a-la-carte z tarasem i grillem w ogrodzie, sala kominkowa, klub hotelowy z bilardem, drink bar przy recepcji, winda, sauna, jacuzzi, gabinet masażu, wypożyczalnia rowerów i kijków do Nordic Walking, własny zamykany parking.

  Wyżywienie

Restauracja Bursztynowa, serwująca dania kuchni polskiej i europejskiej, dysponuje 80 miejscami konsumpcyjnymi. Imponuje estetyką wnętrza, wyśmienitym i zróżnicowanym Menu oraz uprzejmą obsługą. W lecie oferuje również miejsca na tarasie, z widokiem na ogród. Do dyspozycji gości także: klub hotelowy ze stołem bilardowym, drink bar (czynny całą dobę).

  Możliwości Konferencyjne

Hotel dysponuje salą konferencyjną na 35-50 osób, umieszczoną na poziomie minus 1, gdzie panują znakomite warunki do pracy umysłowej. Sala wyposażona jest w profesjonalny sprzęt audiowizualny, który zapewnia szerokie możliwości organizowania różnego rodzaju szkoleń, spotkań i konferencji.