Hotel Moris  StarStarStar

Adres: ul. Bursztynowa 10, Gdańsk


Hotel Moris Hotel Moris Hotel Moris

  Położenie

Hotel Moris to nowy, dwugwiazdkowy obiekt w Gdańsku będący połączeniem domowego zacisza z komfortem najlepszych Trójmiejskich hoteli. Położony jest w Jelitkowie, w pasie nadmorskim, obok parku i piaszczystej plaży. Atrakcyjna lokalizacja: 150m od plaży, 300m od kortów tenisowych, 10 min. samochodem od Aqua Parku, 15 min. samochodem od centrum Gdańska, do dworca PKP bezpośredni dojazd autobusem z hotelu.

  Położenie

  Zakwaterowanie

Nowo powstały obiekt posiada 15 pokoi jedno, dwu, trzyosobowych. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę, TV, radio, telefon. Istnieje możliwość podłączenia do internetu. Do Państwa dyspozycji są również apartamenty z podwójnym łóżkiem, balkonem oraz mini barem.

  Wyposażenie

Przy hotelu znajduje się parking będący do Państwa dyspozycji. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom proponujemy Państwu garaże znajdujące się w hotelu. Do Państwa dyspozycji jest również klub nocny z drink barem, wypożyczalnia rowerów. Akceptujemy zwierzęta domowe.

  Wyżywienie

Posiadamy niepowtarzalną, oryginalną salę restauracyjną z drink barem specjalizującą się w kuchni staropolskiej. Sala może pomieścić 60 osób.

  Możliwości Konferencyjne

Do Państwa dyspozycji pozostawiamy salkę konferencyjną mogącą pomieścić 40 osób. Sala jest klimatyzowana, wyposażona w sprzęt niezbędny do przeprowadzenia profesjonalnej konferencji.