Hotel Arkona StarStarStar

Adres: ul. Panienska 10, 70-535 Szczecin, Szczecin


Hotel Arkona Hotel Arkona Hotel Arkona

  Położenie

Hotel Arkona położony jest w bardzo atrakcyjnej części miasta w otoczeniu Starówki. Z hotelu jest 300 m do Starego Portu i niecałe 2 minuty spacerkiem do przepięknego i dobrze utrzymanego Zamku Książąt Pomorskich. Hotel oddalony jest niecałe 40 km od najbliższego lotniska a od dworca kolejowego i autobusowego niecały 1 km.

  Zakwaterowanie

Hotel posiada łącznie 62 pokoje, z czego 33 pokoje jednoosobowe, 27 pokoi dwuosobowych typu twin, 1 pokój dla osoby niepełnosprawnej oraz dla wymagających klientów hotel przygotował 2 apartamenty. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom gości przygotowanych jest też kilka pokoi 3 osobowych. Każdy pokój posiada: radio, Tv sat, telefon. Dostęp do Internetu i sejf możliwy jest tylko w wybranych pokojach. Hotel przyjmuje swoich gości wraz ze zwierzątkami.

  Wyposażenie

W hotelu znajduje się stoisko z prasą, sklep z pamiątkami, maszyna do czyszczenia butów, pralnia, prasowalnia, wypożyczalnia samochodów. Nie mogło również zabraknąć miejsca na samochody i autobusy, które przez całą dobę pozostają pod dozorem ochrony.

  Wyżywienie

Restauracja hotelowa w swym menu zawiera potrawy nie tylko charakterystyczne dla polskiej kuchni, ale również dania pochodzące z najdalszych zakątków świata. Wybór dań i win do obiadów zapewni, że nawet najbardziej wymagający klienci wyjdą z restauracji w wyśmienitych humorach. Restauracja czynna jest już od 6.30 rano do 11.00 oraz od 18.00 do 23.0 w nocy.

  Możliwości Konferencyjne

W hotelu panują doskonałe warunki do kameralnych spotkań w interesach. Znajduje się tu salka konferencyjna dla 20 osób. Wyposażona jest ona w sprzęt audiowizualny, rzutnik do folii, flip-chart, tablicę magnetyczną, klimatyzator wolnostojący.