Hotel Apartament Błękitny 

Adres: ul. Kiełbaśnicza 30/2, Wrocław


Hotel Apartament Błękitny Hotel Apartament Błękitny Hotel Apartament Błękitny Hotel Apartament Błękitny

  Położenie

Przepiękny apartament położony Przy Rynku Głównym w cichej części przy ul. Kiełbaśniczej. Przejście do apartamentu prowadzi z Rynku przez zabytkowy Pasaż pod Błękitnym Słońcem (gruntownie zmodernizowany w 1670r.). W apartamencie jest łazienka z prysznicem oraz WC. Doskonale wyposażony aneks kuchenny umożliwia przygotowanie posiłków. W apartamencie udostępniliśmy również naszym Klientom wszystkie niezbędne urządzenia takie jak, suszarka do włosów, deska do prasowania i żelazko, lampka nocna, wygodne garderoby. Dzięki atrakcyjnemu położeniu, można korzystać zarówno z atrakcji i rozrywek wrocławskiego Rynku i równocześnie spokoju i zacisza ulicy Kiełbaśniczej. Hotel posiada recepcję czynną w tygodniu w godzinach 9.00-22.00 pod adresem Rynek 18/4, gdzie prosimy odbierać klucze od apartamentu. W przypadku przyjazdu o innej porze prosimy o kontakt pod numerem telefonu (+48) 888 750 888.

  Położenie

  Zakwaterowanie

W apartamencie jest łazienka z prysznicem oraz WC. Doskonale wyposażony aneks kuchenny umożliwia przygotowanie posiłków. W apartamencie udostępniliśmy również naszym Klientom wszystkie niezbędne urządzenia takie jak, suszarka do włosów, deska do prasowania i żelazko, lampka nocna, wygodne garderoby. Dzięki atrakcyjnemu położeniu, można korzystać zarówno z atrakcji i rozrywek wrocławskiego Rynku i równocześnie spokoju i zacisza ulicy Kiełbaśniczej.

  Wyposażenie

Kuchnia: zlew jednokomorowy, elektryczna kuchenka 4-polowa, piekarnik, okap, lodówka, czajnik elektryczny, naczynia i sztućce, lada barowa ze stołkami barowymi, kawa Pokój: odtwarzacz CD, radio, rozkładana sofa, stolik, fotel/e Łazienka: wc, umywalka, prysznic, suszarka do włosów, ręczniki, papier toaletowy Sypialnia: pościel, szafa Dodatkowo: pralka, żelazko, deska do prasowania, odkurzacz, dostawka (na życzenie) W apartamencie jest dostępny bezprzewodowy Internet AS Apartments.

  Wyżywienie

Cena noclegu nie obejmuje śniadania. Każdy apartament posiada w pełni wyposażoną kuchnię. Dzięki czemu mogą Państwo przygotowywać posiłki we własnym zakresie. Dla tych, którzy chcą w pełni wypocząć oferujemy śniadania w cenie 21 zł za dobę/ za osobę w restauracji Moloco we Wrocławiu przy ul. Więziennej 21 www.moloco.pl. Proszę o zawarcie w uwagach do rezerwacji informacji czy życzą sobie Państwo śniadanie lub poinformować pracownika biura AS Apartments o tym fakcie na miejscu w dniu przybycia