Hotel Apartament Fredro 

Adres: Rynek 19/1, Wrocław


Hotel Apartament Fredro Hotel Apartament Fredro Hotel Apartament Fredro Hotel Apartament Fredro

  Położenie

Apartament „Fredro” znajduje się w zabytkowej kamienicy "Pod Starą Szubienicą" z widokiem na Ratusz i pomnik Aleksandra Fredry - miejsca spotkań mieszkańców miasta. Ten kameralny apartament jest idealnym miejscem wypoczynku dla dwojga, może także służyć celom biznesowym ze względu na swój reprezentatywny i elegancki wystrój. Niezapomniany widok na wrocławski Ratusz i Kościół Garnizonowy.

Hotel posiada recepcję czynną w tygodniu godzinach 9.00-22.00 pod adresem Rynek 18/4, gdzie prosimy odbierać klucze od apartamentu. Dzień przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny z osobą odpowiedzialną za klucze w celu poinformowania jej o dokładnej godzinie przyjazdu i umówienia się na odbiór kluczy. W przypadku braku możliwości dotarcia na ustaloną wcześniej godzinę należy jak najszybciej powiadomić o tym osobę odpowiedzialną pod numerem telefonu +48 888 750 888

  Położenie

  Zakwaterowanie

Apartament „Fredro” znajduje się w zabytkowej kamienicy "Pod Starą Szubienicą" z widokiem na Ratusz i pomnik Aleksandra Fredry - miejsca spotkań mieszkańców miasta. Apartament składa się z gustownego salonu, kameralnej sypialni, kuchni z jadalnią na antresoli, stylowej łazienki oraz przestronnego 10-metrowego tarasu. Apartament wyposażony jest kompleksowo w sprzęt RTV i AGD. Ten kameralny apartament jest idealnym miejscem wypoczynku dla dwojga, może także służyć celom biznesowym ze względu na swój reprezentatywny i elegancki wystrój. W apartamencie jest dostępny bezprzewodowy Internet AS Apartments.

  Wyposażenie

W kuchni: naczynia i sztućce, zlew jednokomorowy, czajnik elektryczny, kuchenka elektryczna dwupolowa, lodówka, zamrażarka, mikrofalówka, ekspres do kawy, okap kuchenny, żelazko, deska do prasowania, odkurzacz W łazience: wc, umywalka, prysznic, wanna, suszarka do włosów, ręczniki, pralka W pokoju: radio, radiomagnetofon, tv-sat, odtwarzacz CD, łącze do Internetu, pościel

  Wyżywienie

Cena noclegu nie obejmuje śniadania. Każdy apartament posiada w pełni wyposażoną kuchnię. Dzięki czemu mogą Państwo przygotowywać posiłki we własnym zakresie. Dla tych, którzy chcą w pełni wypocząć oferujemy śniadania w cenie 21 zł za dobę/ za osobę w restauracji Moloco we Wrocławiu przy ul. Więziennej 21 www.moloco.pl. Proszę o zawarcie w uwagach do rezerwacji informacji czy życzą sobie Państwo śniadanie lub poinformować pracownika biura AS Apartments o tym fakcie na miejscu w dniu przybycia.