Hotel Apartament Ratuszowy 

Adres: Rynek 13/14 m1, Wrocław


Hotel Apartament Ratuszowy Hotel Apartament Ratuszowy Hotel Apartament Ratuszowy

  Położenie

Apartament Ratuszowy to nowocześnie urządzony apartament usytuowany w ścisłym centrum Wrocławia. Do dyspozycji klientów jest salon, przestronna sypialnia, elegancka łazienka i aneks kuchenny kompleksowo wyposażony w sprzęt AGD. Okna salonu wychodzą wprost na północno-zachodnią część wrocławskiego Rynku. Sypialnia znajduje się w bardziej zacisznej części mieszkania z oknami na kameralne podwórze ratuszowe. Apartament przygotowany został z myślą o Klientach preferujących minimalistyczne i komfortowe wnętrza. Zapewni wygodny wypoczynek każdemu, kto pragnie być w centrum wydarzeń i rozrywki, jakie oferuje Wrocław. W apartamencie jest dostępny bezprzewodowy Internet AS Apartments. W tej samej kamienicy dysponujemy także innym apartamentem, można, zatem spokojnie przyjechać większą grupą przyjaciół lub w dwie rodziny.
Hotel posiada recepcję czynną w tygodniu w godzinach 9.00-22.00 pod adresem Rynek 18/4, gdzie prosimy odbierać klucze od apartamentu. W przypadku przyjazdu o innej porze prosimy o kontakt pod numerem telefonu (+48) 888 750 888.

  Położenie

  Zakwaterowanie

Apartament Ratuszowy to nowocześnie urządzony apartament usytuowany w ścisłym centrum Wrocławia. Do dyspozycji klientów jest salon, przestronna sypialnia, elegancka łazienka i aneks kuchenny kompleksowo wyposażony w sprzęt AGD. Okna salonu wychodzą wprost na północno-zachodnią część wrocławskiego Rynku. Sypialnia znajduje się w bardziej zacisznej części mieszkania z oknami na kameralne podwórze ratuszowe. Apartament przygotowany został z myślą o Klientach preferujących minimalistyczne i komfortowe wnętrza. Zapewni wygodny wypoczynek każdemu, kto pragnie być w centrum wydarzeń i rozrywki, jakie oferuje Wrocław. W tej samej kamienicy dysponujemy także innym apartamentem, można, zatem spokojnie przyjechać większą grupą przyjaciół lub w dwie rodziny.

  Wyposażenie

W aneksie kuchennym: naczynia i sztućce, zlew jednokomorowy, czajnik elektryczny, kuchenka elektryczna jednopolowa, lodówka, mikrofalówka, okap kuchenny, żelazko, deska do prasowania, odkurzacz W łazience: wc, umywalka, prysznic, suszarka do włosów, ręczniki, pralka W pokoju: radiomagnetofon, telewizor, pościel

  Wyżywienie

Cena noclegu nie obejmuje śniadania. Każdy apartament posiada w pełni wyposażoną kuchnię. Dzięki czemu mogą Państwo przygotowywać posiłki we własnym zakresie. Dla tych, którzy chcą w pełni wypocząć oferujemy śniadania w cenie 21 zł za dobę/ za osobę w restauracji Moloco we Wrocławiu przy ul. Więziennej 21 www.moloco.pl. Proszę o zawarcie w uwagach do rezerwacji informacji czy życzą sobie Państwo śniadanie lub poinformować pracownika biura AS Apartments o tym fakcie na miejscu w dniu przybycia.