Hotel Azyl 

Adres: ul. Popiełuszki 26, Kąty Wrocławskie, Wrocław


Hotel Azyl Hotel Azyl Hotel Azyl Hotel Azyl

  Położenie

Azyl to zajazd z restauracją, grillem węglowym i pokojami gościnnymi, położony przy Autostradzie A-4, w Kątach Wrocławskich, 15 km na południe od Wrocławia. Azyl to nie tylko restauracja, grill-bar i pokoje gościnne. Azyl to również bujny ogród, a w nim staw, w którym pływają karpie i karasie, miejsce w którym przeplata się śpiew ptaków, brzęk talerzy i śmiech dzieci. Zapraszamy do nas zmęczonych i głodnych podróżnych, tęskniących za zielenią mieszczuchów. Dojazd z Wrocławia Wjeżdżamy na autostradę w stronę Legnicy, po około 10 minutach zjeżdżamy na Kąty Wrocławskie - 2 zjazd za Wrocławiem. 100 metrów od autostrady znajduje się nasz zajazd. Od strony Zgorzelca. 30 km przed Wrocławiem zjeżdżamy na Kąty Wrocławskie, z zjazdu skręcamy w lewo, nad autostradą i już widać zajazd. Z Środy Śląskiej. W Kątach Wrocławskich tuż przed zjazdem z autostrady skręcamy w prawo i szukamy miejsca na parkingu przed zajazdem.

  Położenie

  Zakwaterowanie

Gościom ceniącym wyższy standard proponujemy pobyt w naszym nowym obiekcie, w Hotelu Azyl. Do Państwa dyspozycji jest 15 komfortowo urządzonych i klimatyzowanych pokoi 1,2 i 3 osobowych.W ofercie są również 4 ekskluzywne, przestronne apartamenty, idealne na dłuższe pobyty. Szczególną uwagę zwraca romantyczny Apartament dla Nowożeńców. Obiekt w trakcie procesu kategoryzacji prawdopodobnie otrzyma standard ***

  Wyposażenie

Proponujemy noclegi w nowoczesnych pokojach 1- 2-3 osobowych, z łazienkami, klimatyzacją, TV SAT oraz dostępem do Internetu, z którego nasi Goście korzystają bezpłatnie. W cenę każdego pokoju wliczone jest śniadanie w formie bufetu szwedzkiego. Naszym Gościom proponujemy także transport firmowym samochodem, klimatyzowanym Mercedesem VIANO, na lotnisko bądź do Wrocławia, bezpłatny parking, codzienny dostęp do aktualnej prasy.

  Wyżywienie

Tematem przewodnim naszego menu jest kuchnia polska. Sama w sobie zawiera ona akcenty i wpływy innych tradycji kulinarnych, niemieckich, rosyjskich, ukraińskich, tureckich czy żydowskich, a fantazja naszych kucharzy tworzy na jej temat prawdziwe wariacje. Sprawia to, że podawane w naszej restauracji dania są wyjątkowe i niepowtarzalne.

Przestronne, klimatyzowane wnętrza mają nowoczesny i elegancki wygląd. W tej scenerii organizujemy wesela, bankiety, uroczystości rodzinne i firmowe. Lubimy dbać o szczegóły. Nasze dekoracje są dziełem malarki, florystki i dekoratorki wnętrz.

  Możliwości Konferencyjne

Do Państwa dyspozycji oddajemy nowoczesną i kompleksową wyposażoną salę konferencyjną z pięknym widokiem na ogród. Sala wyposażona jest w system zaciemniający, wysokiej klasy ekran projekcyjny, wynająć Państwu możemy także rzutnik. W ramach usług konferencyjnych proponujemy także pełną obsługę cateringową. Proponujemy dwa rodzaje bufetu kawowego, biznes lunch albo bagaty wybór dań z karty w naszej restauracji.