Hotel Bugatti StarStarStar

Adres: ul. Kosmonautów 328, Wrocław


Hotel Bugatti Hotel Bugatti Hotel Bugatti Hotel Bugatti

  Położenie

Tradycja i Innowacja w europejskim standardzie są wiodącym motywem w tym komfortowym i romantycznym hotelu, który jest przepięknie położony wśród parku z licznymi okazami starodrzewia- to naprawdę BUGATTI wśród hoteli Wrocławia. Znajduje się w zachodniej części miasta Wrocławia - przy drodze E 65 prowadzącej w kierunku: ZIELONA GÓRA, LEGNICA, BERLIN zaledwie 10 min od lotniska. Niewielka odległość od centrum Wrocławia i bardzo łatwy dojazd czynią Hotel BUGATTI idealnym miejscem wypadowym do wycieczek po Wrocławiu i całym Dolnym Śląsku.W fantastycznie odrestaurowanej 100 letniej Villi Rheinland odnajdziecie Państwo klimat dawnej rezydencji oraz oczekiwany komfort.

  Położenie

  Zakwaterowanie

W naszym obiekcie do Państwa dyspozycji oddajemy 17 pokoi dwuosobowych / także z łóżkami małżeńskimi / oraz 3 pokoje rodzinne - wszystkie w europejskim standardzie *** wyposażone w TV z pilotem, TV sat, stałe szybkie łącze internetowe ADSL /2Mgb/- bez dodatkowych opłat.Śniadania w formie obfitego bufetu szwedzkiego w tym dania gorące zapewnią Państwu dostateczną porcję energii na cały dzień. U NAS WARTO MIESZKAĆ!!!!!

  Wyżywienie

Goszcząc w RESTAURACJI BUGATTI macie Państwo okazję delektować się kompozycją dań kuchni polskiej i europejskiej przygotowywanych przez renomowanych kucharzy- nasz szef kuchni nie obawia się żadnych wyzwań. Za oknami restauracji rozciąga się wspaniały widok na zielony park z licznymi okazami starodrzewia. BUFET ŚNIADANIOWY. CAFE BAR ENZO.

  Możliwości Konferencyjne

Dysponujemy również salą konferencyjną świetnie nadającą się do przeprowadzania szkoleń, narad, posiedzeń zarządów. Sala ta może pomieścić do 60 osób.
Dyrekcja hotelu wraz z profesjonalnym oraz oddanym personelem serdecznie zaprasza. Naszym Gościom zapewniamy najwyższą jakość usług. Nowoczesne zaplecze techniczne, doświadczenie organizacyjne, miła i fachowa obsługa, kreatywność i profesjonalizm pozwalają nam sprostać wszystkim Państwa oczekiwaniom.
Do Państwa dyspozycji oddajemy także bazę noclegową. Część hotelowa dysponuje 43 miejscami noclegowymi.Wszystkie pokoje posiadają łazienkę, telefon, TV oraz szybkie stałe łącze internetowe. Oferujemy wysoki standard usług hotelowych i organizacyjnych. Zapewniamy atmosferę niezbędną dla umysłowej koncentracji i twórczego myślenia dzięki usytuowaniu w zacisznej enklawie Wrocławia wśród zieleni. Szeroki wachlarz usług zapewni Państwu także relaks, rekreacje czy aktywny wypoczynek. Na terenie wokół hotelu jest parking dla samochodów osobowych i autokarów.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Dysponujemy również salą konferencyjną świetnie nadającą się do przeprowadzania szkoleń, narad, posiedzeń. Sala ta może pomieścić do 60 osób.