Hotel Exclusive Apartments KRASINSKIEGO 

Adres: ul. Krasińskiego 15a, Wrocław


Hotel Exclusive Apartments KRASINSKIEGO Hotel Exclusive Apartments KRASINSKIEGO Hotel Exclusive Apartments KRASINSKIEGO Hotel Exclusive Apartments KRASINSKIEGO

  Położenie

Te nowoczesne i wygodne apartamenty są usytuowane tuż obok słynnego centrum handlowego Galeria Dominikańska. Apartamenty znajdują w nowo odrestaurowanej kamienicy z widną. Od zabytkowego Rynku Wrocławia dzieli je zaledwie 10 minut spaceru. Zaś wschodnie położenie względem Rynku sprawia, że są dosłownie obok słynnej Panoramy Racławickiej i zabytkowego Ostrowa Tumskiego.

  Położenie

  Zakwaterowanie

Zakwaterowanie w nowoczesnych i komfortowych dwu-pokojowych apartamentach o powierzchni od 50 do 60 m2, z łazienką i w pełni wyposażonym aneksem kuchennym. Każdy apartament posiada bezprzewodowe łącze internetowe. Dla naszych gości czeka przygotowana pościel i ręczniki.

  Wyposażenie

Apartamenty posiadają łóżka pojedyńcze i podwójne, TV satelitarną, DVD, żelazko, deskę do prasowania, garnki, naczynia i sztućce. Apartament są kompleksowo przygotowane zarówno na potrzeby krótkich wizyt jak i dłuższych pobytów we Wrocławiu.

  Wyżywienie

Oferujemy smaczne śniadania dostarczane do apartamentu na wybraną przez gościa godzinę, między 7:00 a 10:30 rano. Koszt śniadania to 40zł/doba. Zamówienia można dokonać kontaktując się z biurem telefonicznie lub mailowo przed przyjazdem lub przy meldowaniu w biurze hotelu.