Hotel Orbita StarStarStar

Adres: ul. Wejherowska 2, Wrocław


Hotel Orbita Hotel Orbita Hotel Orbita

  Położenie

Hotel ORBITA jest trzygwiazdkowym hotelem usytuowanym na obrzeżach przepięknego Parku Zachodniego w bezpośrednim sąsiedztwie hali widowiskowo-sportowej ORBITA. Lokalizacja z dogodnym dojazdem do historycznego Rynku Głównego oraz innych atrakcji znajdujących się w Stolicy Dolnego Śląska - odległość od centrum miasta - 3 km.

  Położenie

  Zakwaterowanie

Hotel dysponuje 44 miejscami w przytulnych pokojach. Oferujemy 7 pokoi jednoosobowych, 15 dwuosobowych oraz 3 apartamenty. Wszystkie pokoje z łazienkami wyposażone są w TV-sat, radio, telefon. Cały obiekt jest klimatyzowany.

  Wyposażenie

Do Państwa dyspozycji jest restauracja, sala konferencyjna, studio fitness (sauna, siłownia, solarium), w sezonie zimowym lodowisko a w letnim - kompleks odkrytych basenów. Sala konferencyjna jest klimatyzowana i zaciemniana.

  Wyżywienie

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty naszej kuchni, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy duży wybór przystawek, zarówno na ciepło, jak i na zimno. Ponadto szereg zup, dań z drobiu, cielęciny, wołowiny, wieprzowiny, ryb oraz dania jarskie.

  Możliwości Konferencyjne

Sala konferencyjna jest klimatyzowana i zaciemniana. Może pomieścić 200 osób.