Hotel Tumski StarStarStar

Adres: Wyspa Słodowa 10, Wrocław


Hotel Tumski Hotel Tumski Hotel Tumski

  Położenie

Hotel Tumski*** został oddany do użytku w 2000 r. Wyróżnia się z najbliższego otoczenia dyskretnym urokiem i elegancją odtworzonej kolorystyki. Profesjonalna obsługa sprawia, że Goście hotelowi czują się jak w domu i z sentymentu do miejsca chętnie powracają.

Położenie w centrum miasta, nad Odrą, nieopodal młyna "Maria" na Wyspie Słodowej jest niezaprzeczalnym atutem Hotelu. Bliskie sąsiedztwo wspaniałych zabytków zachęca do odkrywania magicznych miejsc, których nie brakuje we Wrocławiu . Stąd przez zielony, secesyjny mostek można przejść z Wyspy Słodowej na słynny Ostrów Tumski, najstarszą historycznie i najbardziej malowniczą część Wrocławia. Można też swobodnie dojechać stąd do każdego miejsca w mieście.

  Położenie

  Zakwaterowanie

Hotel Tumski dysponuje 103 miejscami noclegowymi w 14 pokojach 1-osobowych, 38 pokojach 2-osobowych, w 2 apartamentach (w tym jeden superior) i w 3 pokojach rodzinnych. Nowoczesne umeblowanie oraz przytulna aranżacja stwarzają komfortowe warunki do odpoczynku i pracy. Część pokoi posiada stałe, ethernetowe łącze internetowe. W najbliższym czasie wszystkie pokoje zostaną objęte połączeniem z Internetem w standardzie WiFi.

  Wyposażenie

Hotel jest monitorowany, dysponuje bezpłatnym parkingiem.

  Wyżywienie

Bar i restauracja "Karczma Młyńska" zapraszają do zapoznania się ze specjałami kuchni polskiej i międzynarodowej. W okresie letnim nad brzegiem Odry można odpocząć na letnim tarasie.

  Możliwości Konferencyjne

Dwie sale: Sala Czarna i Sala Kominkowa przygotowane są do organizowania różnego typu konferencji, szkoleń i spotkań, bankietów i przyjęć. Oferujemy kompleksową organizację interesujących Państwa imprez.