Hotele Hotel Broker

Porady podróżnika

sukienka hotelowa

Jak wybrać letnią bluzkę do luksusowego hotelu?

Co roku zmieniają się wiodące trendy w modzie, jednak nie oznacza to oczywiście, że co roku powinnyśmy wymieniać całą garderobę! Jakie bluzki letnie warto posiadać w swojej szafie i na co zwracać uwagę przy zakupie tego ubrania?

Zwiewnie i kolorowo
Bluzki damskie, które od wielu sezonów nie opuszczają letnich wybiegów, to bluzki wykonane ze zwiewnych, przezroczystych materiałów. Najczęściej mają krzykliwe kolory. To bluzki typu oversize, które nie opinają ciała, a swobodnie je opływają. Fantastycznie wyglądają puszczone luźno do jeansów lub wsadzone w obcisłą spódnicę. Można je także zestawiać z dopasowanymi kamizelkami.

Szyk w pracy
Nie wszyscy mogą sobie pozwolić na kolorowe stroje w pracy i często muszą przestrzegać pewnego dress code’u. Eleganckie bluzki letnie powinny być wykonane z naturalnego materiału, który pozwala skórze oddychać. Można wybrać rozwiązania koszulowe lub t-shirty albo klasyczne bezrękawniki o dekoltach w łódkę. Dobre stonowane kolory na lato to pudrowy róż, jasny błękit, biel. Najlepiej unikać szarości, która nie prezentuje się dobrze w pełnym słońcu.

Na koniec jedna ważna uwaga: warto inwestować w ubrania, które pozostaną z nami kilka sezonów ze względu na swoją trwałość i jakość wykonania. Z pewnością nie wyjdą tak szybko z mody.