Hotele Hotel Broker

Porady podróżnika

wakacje bris

Polacy wybierają luksusowe wakacje

Coraz więcej osób wybiera luksusowe wakacje. Ekskluzywne wakacje cieszą się dużą popularnością, szczególnie w wersji all inclusive. Na szczęście egzotyczne wakacje są w zasięgu ręki. Bardzo dużo biur turystycznych ma w swojej ofercie zarówno wakacje all inclusive jak i holidays all inclusive.

All inclusive to pełna wygoda

Zalet wakacji all inclusive jest wiele dlatego cieszą się tak wielką popularnością. Polacy często wybierają ekskluzywne wakacje, bo ta wersja jest dla nich bardzo wygodna. Holidays all inclusive to gwarancja wypoczynku. Dlaczego? Po pierwsze ekskluzywne wakacje szczególnie w wersji all inclusive dają gwarancję tego, że będziemy mieć zapewnione i opłacone wszystkie posiłki i napoje. Często też egzotyczne wakacje w wersji all inclusive w swojej cenie zawierają także wycieczki fakultatywne nawet do odległych zakątków odwiedzanego miejsca. Niekiedy do wersji all inclusive dołącza się luksusowe zabiegi spa albo wyszukane egzotyczne rytuały piękna, które są modne w miejscu gdzie przebywamy. Oczywiście wybierając holidays all inclusive mamy także zapewniony pakiet zdrowotny, czyli pełne ubezpieczenie na wypadek choroby, zatrucia czy np. z złamania nogi.

Wakacje all inclusive to jest to!

– Co roku na wakacje jeździmy w odległe zakątki świata. Nie wszędzie można rozmawiać w języku angielskim, nie zawsze też centrum danego miasta jest miejscem bezpiecznym. Dlatego w biurze podróży zawsze wybieramy wakacje all inclusive. Dzięki temu mamy gwarancję, że gdziekolwiek będziemy mamy pełny pakiet zdrowotny, zapewnione wspaniałe zwiedzanie, a także dużą ilość jedzenia i picia. Każdemu z ręką na sercu możemy polecić holidays all inclusive – mówi Paulina z Warszawy. Podobnie sądzi Artur z Lublina, który po kilku wypadkach w podróży postanowił tym razem pojechać na wakacje all inclusive.
– Zazwyczaj wybierałem normalny pakiet HB, czyli śniadanie i kolację plus ubezpieczenie. Jednak kiedy poleciałem do Francji na wakacje i wydałem na wodę mineralną więcej niż na jedzenie postanowiłem spróbować wersji all inclusive. W tym roku wybieram się do Maroko myślę, że będę zadowolony z tej zmiany – podsumowuje. Przykłady tych osób potwierdzają, że wybierając wakacje wato sprawdzić, czy bardziej opłacalne są egzotyczne wakacje w podstawowej wersji, czy lepiej zdecydować się na wakacje all inclusive. Czasami wybór wersji all inclusive zagwarantuje nam spokojny i bezpieczny wypoczynek.